REKLAM ALANI

Kendisini Aldatan Kocasını Bayıltan Kadın Konuştu

Tarih: 18.9.15 Kategori: , , ,
Kendisini aldattığı Suriyeli kadının evinde kocasına tuzak kurup şoka sokan İ.U. fikri 16 yaşındaki oğlunun verdiğini söyledi.

Kendisini aldatan kocasını, akıllara durgunluk veren bir planla suçüstü yaparak “bayıltan” İ.U, çok merak edilen, Suriyeli kadının yerine geçme planının ortanca oğlunun fikri olduğunu belirtti. Yaşadığı ihanetin Kilis’te birçok kadının da sorunu olduğunu söyleyen İ.U, kendi başına gelenleri Bugün gazetesinden Cem Kartal'a şöyle anlattı: “2 yıldır kocamın hal ve hareketleri çok değişmişti. Yine de komşularımın, ‘kocan seni aldatıyor’ sözlerine inanmadım. ‘Git kontrol et’ dediler. Ben de gittim. Suriyeli kadını gördüm. Çok korkaktı. Evde oturup eşimin gelmesini bekledim. O gün gelmeseydi. ‘İftira atıyorlar’ diye dava bile açacaktım. Meğer doğruymuş. Akşam geldi. O banyoya gidince ben Suriyeli kadını kaldırıp yerine yattım. Üzerime pikeyi örttüm. Gelip açtığında beni görünce bir anda bayıldı.

”KOLONYA DÖKTÜK''
Kocasının yakalanınca bayılmasına 17 yıllık evliliklerinin hatırına “telaşlanan” İ.U, “ Kalp krizi geçirdi sandım. Suriyeli kadınla birlikte kolonya falan sürdük. Hastaneye götürdük. Orada kendine geldi. Artık, ona mümkün değil dönmem. Üç çocuğumu alıp Antep’e gidiyorum” diye konuştu.

Kocasının çocuklarımın yüzüne bakamadığı için, artık eve de gelemediğini anlatan İ.U, “Hastaneden çıktıktan sonra ne yüzünü gördük, ne evi arayabildi utancından. Kendini rezil etti, bizi de rezil etti” dedi.

İ.U. şöyle konuştu: “Üç çocuğumu alıp Antep’e gidiyorum. Ben namusuyla, şerefiyle bu kentte yaşayan bir insanım. Benim şerefimi, haysiyetimi beş paralık etti. Bunun maddi manevi bedelini ödeyecek.”

Taktiği 16 yaşındaki oğlu vermiş
İ.U, kocasına kurduğu tuzağı 16 yaşındaki ortanca oğlunun önerdiğini belirterek, “Ben de onu alnından öptüm. Gençler sürekli TV izliyor, internette. Bu konularda daha becerikli. Herhalde oralarda gördüğü bir şeylerden esinlendi, ben de oğlumun lafına uydum” diye konuştu.

Kilis’teki Suriyeli kadınların sorununa dikkat çeken İ.U, “Suriyeli kadınlar, karınları doysun, savaştan uzak dursunlar, birileri sahip çıksın yeter. Kilis’te, Antep’te kadınlar kocalarından oluyor. Ben tüm Suriyelilerden şikayetçiyim. Benim gibi yüzlerce kadının kocasını elinden aldılar. Maddi durumum iyi. Ayaklarımın üzerinde durabilirim. Ama herkes bu kadar şanslı olmayabilir. Buna önlem alınmalı, çare bulunmalı” diye konuştu.
Kaynak: Bugün

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön