REKLAM ALANI

Karın deşip kafa derisi yüzen gasp çetesi

Tarih: 7.12.15 Kategori: , ,
Yapılan operasyonda, karın deşip kafa derisi yüzen çetenin üyeleri Safuhan Salih, Mustafa Hasan, Ahmet Hanan, Enes M. ve Abdurrahman Bilal tutuklandı
 Suriyelileri hedef alıp vahşi işkencelerle gasp eden 5 kişilik çete yakalandı.


Bağcılar'da yaşayan Suriyeli Muhammed Cebeli ve Abdulrahim Hatip'in oturduğu eve silah, bıçak ve elektro şok cihazıyla baskın yapan maskeli kişiler, kendilerine direnen Cebeli'nin karnını bıçakla boydan boya yarıp kaçtı. Zanlılar, evdeki değerli eşyaları da aldı.


5 kişilik çetenin ikinci adresi ise Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi'ndeki bir ev oldu. 11 Suriyelinin yaşadığı eve giren çete üyeleri, bu defa da bir kişinin kafa derisinin bir kısmını yüzerek işkence yaptı. Ardından da evdeki 3 bin lira, 8 cep telefonu, 1 sırt çantası ve 2 pasaportu alıp kaçtı.


Polise başvuran mağdurlardan biri, bir saldırganı sesinden tanıdığını, Suriye'den köylüsü olduğunu söyledi. Polis, bu bilgiden yola çıkarak zanlıların Avcılar'da kaldıkları evi tespit etti. Yapılan operasyonda, karın deşip kafa derisi yüzen çetenin üyeleri Safuhan Salih, Mustafa Hasan, Ahmet Hanan, Enes M. ve Abdurrahman Bilal gözaltına alındı.

Mağdurların teşhis ettiği zanlılar tutuklandı.

kaynak:HABERTÜRK

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön