REKLAM ALANI

Kapı kapı dolaşarak çalınan motosikletlerini arıyor

Tarih: 12.1.16 Kategori: , ,
Kapı kapı dolaşarak çalınan motosikletlerini arıyor

Gaziantep'te hırsızlar tarafından 2 yılda 2 motosikleti çalınan 67 yaşındaki emin Alçay, kapı kapı dolaşarak motosikletlerini arıyor.

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'in Şahinbey ilçesine bağlı Serinevler mahallesi 140 Nolu cadde TOKİ evlerinde oturan 67 yaşındaki inşaat işçisi Emin Alçay'ın 5 Temmuz 2013'de motosikleti çalındı. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen hırsızlık olayını emniyet güçlerine bildiren Alçay, yapılan çalışmalara rağmen ne motoruna ulaşabildi ne de olayın failleri belirlendi. İlk motordan ümidini kesen Alçay daha sonra bir motosiklet daha aldı. Direğe zincirle bağlamasına rağmen Alçay'ın ikinci motosikleti ise 6 Aralık 2015 tarhinde çalındı. Kilidi kırılarak çalınan motosikletin alınması anı yine güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Görüntülerle birlikte polise müracaat eden Alçay, kapı kapı dolaşarak, motosikletlerini arıyor. Yetkililerden yardım isteyen Emin Akçay, "Ben inşaat işçisiyim, dişimden tırnağımdan artırdığım para ile 2 motor aldım onu da 2 yıl ara ile çaldılar. Hem de motorumu zincirleyip bağlamama rağmen. Hırsızlar kilidi kırıp motorları götürmüşler. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin biran önce bu hırsızı bulmalarını rica ediyorum" dedi.

Polis ise şahısın motosikletlerinin bulunması için çalışma başlattı.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön