REKLAM ALANI

Şehitkamil Belediyesi'nden vatandaşlara önemli uyarı

Tarih: 28.5.16 Kategori: , , ,
Şehitkamil Belediyesi; emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri konusunda vatandaşları uyardı.Ödemelerin 31 Mayıs 2016 mesai bitimine kadar nakit, kredi kartı, posta, banka ve online olarak yapılabileceği belirtildi. Şehitkamil Belediyesi, vatandaşların mağdur olmamaları için Cumartesi ve Pazar günü de mesai bitimine kadar açık olacak.

Emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2016 tarihinde sona eriyor. Şehitkamil Belediyesi, vatandaşları vergilerin zamanında ödenmesi konusunda uyardı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşların vergisini tüm teknolojik imkanları kullanarak tahsil ettiklerini söyledi. Veznelerde sıra oluşmaması için bazı tedbirler aldıklarını belirten Başkan Fadıloğlu, “Mükellefler vergilerini belediyedeki veznemizden nakit ve kredi kartıyla ödemelerini yapabilecekler.

Ayrıca çeşitli nedenlerle belediyeye gelemeyen vatandaşlarımız için de gerekli kolaylıkları sağlıyoruz. Belediyemize gelemeyen mükelleflerimiz, 31 Mayıs 2016 tarihi mesai bitimine kadar, Vakıfbank IBAN No: TR 380001500158007293599881 nolu hesaba, Posta Çek No: 483435 nolu posta hesaba, Belediye vezneleri ve http://www.sehitkamil.bel.tr/ adresinden online olarak da vergi ödemeleri tahsil edilmektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Belediyemizin Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Servisi personelleri, Cumartesi ve Pazar günü mesai saatleri içerisinde hizmet verecek” dedi.
kaynak:mynet

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön