REKLAM ALANI

Gaziantep'te ikinci patlama!

Tarih: 16.10.16 Kategori: , , ,
Gaziantep'te polisin hücre evine operasyonu esnasında bir canlı bomba kendisini patlatmış, olayda 3 polis şehit olmuş, 8 kişi de yaralanmıştı. Operasyonu genişleten polis ekipleri, ilk olayda girilen çatışmada kaçan teröristlerin yakalanması için bir binanın 5. katına operasyon düzenledi. Burada yaşanan çatışma sonrasında da bir patlama daha meydana geldi.
Gaziantep'te polisin hücre evine operasyonu esnasında bir canlı bomba kendisini patlatmış, olayda 3 polis şehit olmuş, 8 kişi de yaralanmıştı. Ardından operasyonu genişleten polis ekipleri, ilk olayda girilen çatışmada kaçan teröristlerin yakalanması için Şehitkamil ilçesi Gazikent mahallesinde bir binanın 5. katına operasyon düzenledi. Burada yaşanan çatışma sonrasında patlama meydana geldi.


Olayda herhangi bir can kaybı ya da yaralının olup olmadığı hakkında henüz bilgi verilmezken, sitede hasarlar meydana geldi.
Öte yandan, patlamanın ardından Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.
Fırının sahibi Mehmet Emin Yener, "Fırınımıza operasyon düzenlenmedi, Vali ile Emniyet Müdürü'nü fırınlarımızda ağırladık" dedi.

Operasyonda ikinci bir patlamanın meydana geldiği öğrenildi. Olayda herhangi can kaybı ya da yaralının olup olmadığı hakkında henüz bilgi verilmedi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön