REKLAM ALANI

Korkunç Olay..

Tarih: 9.10.16 Kategori: ,
Iğdır'da ağabeyinin 16 yaşındaki baldızı ile aşk yaşayan 25 yaşındaki Sinan T.,  8 aylık hamile S.K.’nın ölü doğum yapmasına neden oldu ve bebeği gömerken suçüstü yakalandı
Sinan T. ve sevgilisi S.K. ile para karşılığı hamile kadına iğne yapıp bebeğini ölü dünyaya gelmesine neden olan hemşire gözaltına alındı.
Iğdır’da çay ocağı işletmecisi 25 yaşındaki Sinan T.’nin, evlilik dışı doğacak bebekten kurtulmak için hazırladığı korkunç planı şöyle uyguladı:

Sinan T., ağabeyinin baldızı S.K. ile aşk yaşamaya başladı. Bu ilişkiden hamile kalan S.K. durumu kendi ablasına anlattı. Gün geçtikçe karnı büyüyen S.K.’nın sevgilisi Sinan T., acil tıp teknikeri olan arkadaşı H.K.’dan yardım istedi. H.K.’nın yönlendirmesiyle Sinan T. ve hamile sevgilisi S.K., Iğdır Devlet Hastanesi’ne gitti ve orada hemşire S.K. ile görüştü. Hemşire S.K., iğne yapıp  bebeğin ölü doğmasını sağlayabileceğini, bunun karşılığında 7 bin lira alacağını söyledi.
Bu teklifi kabul eden Sinan T. ve hamile sevgilisi S.K. geçen 5 Ekim günü hastaneye gitti. Hemşire S.K., genç kadına iğne yaparak düşük yapmasına neden oldu ve bebeği ölü doğmuş gibi Sinan T.’ye teslim etti.

POLİS ŞÜPHELENİNCE

Hastane polisi, Sinan T.’nin ölü doğan bebekle hastaneden çıkışından şüphelenip durumu  Asayiş Şubesi ekiplerine bildirdi.

Polisin takip ettiği T. poşetteki ölü bebeği boş bir alanda toprağa gömmek isterken yakaladı. Emniyetteki ifadesinde her şeyi itiraf eden Sinan T. ile birlikte sevgilisi S.K., para karşılığı 8 aylık hamile kadına düşük yaptıran hemşire S.K. ve hemşirenin eşi H.K. yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheliler, polisteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilecek
kaynak:posta

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön